Poprostu NICE
Facebook Nice Polska
Facebook - napędzamy polski żużel
Poprostu NICE

Premiera elero Centero Home oraz umowa sponsorska z Wilkami Krosno

26 marca 2019
Premiera elero Centero Home oraz umowa sponsorska  z Wilkami Krosno

Przy okazji największych targów budowlanych w południowej Polsce Dom EXPO w Rzeszowie odbyła się konferencja prasowa, w trakcie której zaprezentowano po raz pierwszy w Polsce nowy zestaw do zarządzania automatyką budynkową od Nice – elero Centero Home wraz z aplikacją na smartfony. Dodatkowo podpisano umowę sponsorską między klubem żużlowym Wilkami Krosno, a firmami Verdon i Nice.

 

Elero Centero Home – zarządzanie automatyką osłonową smartfonem

- Doczekaliśmy się takich czasów, że smartfon jest dla większości osób przedmiotem, z którym nigdy się nie rozstają. W odpowiedzi na zmieniające się zachowania konsumenckie zaprojektowaliśmy zestaw do zarządzania inteligentnym domem z poziomu telefonu komórkowego. Dzisiaj po raz pierwszy publicznie mamy okazję zaprezentować nasze rozwiązanie – elero Centero Home, które pozwala na zarządzanie automatyką osłonową z każdego miejsca na ziemi – powiedział na otwarciu konferencji Wojciech Jankowski, Business Development Manager w Nice Polska. System do integracji automatyki domowej wraz z bezpłatną aplikacją na telefon komórkowy odnotowały swoją premierę właśnie na rzeszowskich targach budowlanych! Dzięki intuicyjnej aplikacji użytkownik ma możliwość sterowania roletami wewnętrznymi i zewnętrznymi, żaluzjami, markizami czy pergolami za pośrednictwem smartfona. W skład inteligentnego domu wchodzą także system oświetlenia, system alarmowy czy czujniki otwarcia i zamknięcia drzwi lub okien.

- Aby nasz dom nazwać inteligentnym, nie możemy jedynie ograniczyć się do automatyzacji poszczególnych elementem infrastruktury. W systemie elero Centero Home kluczowa kwestia to tworzenie scen i scenariuszy – zauważa Marcin Krupnik, Chief Product Manager w Nice Polska odpowiedzialny za prace badawcze nad nowym systemem inteligentnego domu. – Nasz smart home powinien znać nasze zwyczaje. Jeśli w salonie chcemy właśnie obejrzeć kolejny odcinek naszego ulubionego serialu, to po uruchomieniu odpowiedniej sceny za pośrednictwem telefonu, jednocześnie przygasimy wszystkie światła w pomieszczeniu, rozwiniemy ekran projekcyjny oraz przymkniemy wybrane rolety, aby rozkoszować się komfortem domowego zacisza – dodaje Krupnik.

Elero Centero Home pozwala na tworzenie scenariuszy, które sprawiają, że nasz dom reaguje w określonych porach na nasze codzienne zwyczaje. Jeśli codziennie wychodzimy o podobnej porze z domu do pracy, to mamy możliwość stworzenia sekwencji zdarzeń, w której o określonej porze wyłączane w domu są wszystkie światła, zamykane są wszystkie bramy i osłony oraz uzbrojony zostaje system alarmowy. System w całości obsługiwany jest za pośrednictwem przyjaznej użytkownikowi aplikacji mobilnej dostępnej całkowicie bezpłatnie. Za użytkowanie systemu oraz korzystanie z serwera producent nie pobiera żadnych opłat.

Nice Polska sponsorem Wilków Krosno

Tak jak system elero Centero Home zadebiutował w Rzeszowie na polskim rynku, tak już w kwietniu pierwszy mecz ligowy rozegra nowy klub żużlowy na sportowej mapie Polski. W drugiej części konferencji podpisano umowę sponsorską z Wilkami Krosno. Współpraca z krośnieńskim klubem nie byłaby możliwa, gdyby nie zaangażowanie wieloletniego Partnera Handlowego Nice – firmy Verdon z Rzeszowa. – Od lat sponsorujemy różnego rodzaju inicjatywy sportowe na podkarpackim rynku. To bardzo ważne, aby wspierać lokalny sport. Dlatego też wspólnie zdecydowaliśmy się na pomoc krośnieńskim Wilkom – mówi Arkadiusz Staniek, właściciel firmy Verdon. – Dobrze współpracuje się w biznesie z osobami, które mają wspólną pasję. Razem z kolegami z Nice i elero kochamy sport żużlowy i wspólnie robimy wiele, aby stał się on jeszcze popularniejszy. Sponsoring klubu z Krosna to w dużej mierze odruch serca. Wierzę, że w tym ośrodku jest spory potencjał i duże zainteresowanie kibiców – dodał Arkadiusz Staniek. To właśnie na wielkopowierzchniowym stoisku firmy Verdon odbyła się konferencja prasowa. Zaprezentowano na nim wysokiej klasy stolarkę okienną i drzwiową, bramy garażowe, osłony zewnętrzne jak i wewnętrzne oraz automatykę do tych produktów.

Wilki Krosno były reprezentowane przez wiceprezesa zarządu, Grzegorza Leśniaka, krajowego lidera drużyny, Edwarda Mazura oraz trenera drużyny, Janusza Ślączkę. Opowiedzieli oni o przygotowaniach do sezonu oraz oczekiwaniach związanych z pierwszym rokiem działalności. Na podstawie zawartej umowy Wilki otrzymały wsparcie umożliwiające przygotowanie do sezonu, a reklamy Nice oraz Verdon będą eksponowane na klubowym kewlarze oraz osłonach motocykli. Na mocy podpisanej umowy na krośnieńskim torze odbędzie się także w sezonie 2020 jedna runda cyklu Nice Cup.

Trzydniowe targi budowlane były doskonałą okazją do promocji nie tylko sportu żużlowego, ale także najnowszych rozwiązań z zakresu automatyki budynkowej. Na blisko 7 tys. mkw. pod dachem rzeszowskiej hali Podpromie i dodatkowo 2 tys. mkw. powierzchni na zewnątrz swoje oferty zaprezentowali producenci i dystrybutorzy materiałów budowlanych, wykończeniowych i instalacyjnych, mebli oraz elementów wyposażenia wnętrz, pracownie projektowe, pracownie architektury krajobrazu, deweloperzy, pośrednicy w obrocie nieruchomościami oraz instytucje finansowe.