Poprostu NICE
Facebook Nice Polska
Facebook - napędzamy polski żużel
Poprostu NICE

Regionalne spotkanie Partnerów Handlowych Nice

26 kwietnia 2019
Regionalne spotkanie Partnerów Handlowych Nice

24 kwietnia w Katowicach odbyło się regionalne jednodniowe spotkanie Partnerów Handlowych Nice i elero. Dzień był bardzo intensywny. W pierwszej części dnia eksperci Nice zaprezentowali zgromadzonym nowości produktowe z zakresu automatyzacji osłon oraz możliwości zarządzania nimi.

Kompleksowo omówiony został inteligentny system zarządzania automatyką osłonową elero – Centero Home zestaw do zarządzania inteligentnym domem z poziomu telefonu komórkowego.

Uczestnicy szkolenia zobaczyli, jak można zarządzać automatyką osłonową z dowolnego miejsca na Ziemi. Zademonstrowana została intuicyjna aplikacja umożliwiająca sterowanie roletami wewnętrznymi i zewnętrznymi, żaluzjami, markizami czy pergolami za pośrednictwem smartfona. Omówiona została również kwestia tworzenia scenariuszy i scen, które sprawiają, że nasz dom reaguje w określonych porach na nasze codzienne zwyczaje. Jeśli codziennie wychodzimy o podobnej porze z domu do pracy, to mamy możliwość stworzenia sekwencji zdarzeń, w której o określonej porze wyłączane w domu są wszystkie światła, zamykane są wszystkie bramy i osłony oraz uzbrojony zostaje system alarmowy. System w całości obsługiwany jest za pośrednictwem przyjaznej użytkownikowi aplikacji mobilnej dostępnej całkowicie bezpłatnie.

Po kolacji, podczas wieczornej części spotkania, Partnerzy Handlowi Nice mieli okazję zwiedzić muzeum klubu piłkarskiego GKS Katowice oraz wspólnie przeżyć emocje sportowe w czasie meczu Fortuna I Ligi pomiędzy GKS-em Katowice oraz Stomilem Olsztyn (Nice Polska był oficjalnym sponsorem tego pojedynku). W czasie meczu udało się zamienić kilka słów z legendami katowickiej piłki – Janem Furtokiem i Januszem Jojko. Mecz transmitowany był na żywo na antenie Polsatu Sport Extra.

Spotkanie zaliczamy do udanych, a jego uczestnikom raz jeszcze dziękujemy za aktywny udział i miło spędzony czas.